Pygeum africanum (slivka africká) – má priaznivé účinky na prostatu a močové cesty

Problémy s prostatou časom zažíva takmer každý muž. V lepšom prípade ide len o zväčšenie, v horšom prípade o zápal, ktorý si vyžaduje pomoc lekára. Je možné, že po konzultácii navrhne dlhodobé používanie africkej slivky. Čo to však je a čo robí?

Zväčšená prostata je stav, s ktorým sa stretáva mnoho mužov, ktorí prekročili stredný vek. Aj keď si to neradi priznávame, zrazu si všimneme bolesť pri močení, častejšie nutkanie na močenie alebo horší spánok. Pretože hoci sa v našom životnom štýle nič zásadné nezmenilo, zrazu nás trápi nočné močenie.

Mnohí z nás nad týmito ťažkosťami mávnu rukou. Nie je to také vážne! Samozrejme, tieto javy sa môžu časom začať zhoršovať. vedie k strate sebavedomia a hanbe pred deťmi, priateľmi a dlhodobými partnermi. Nie je teda nepravdepodobné, že vám lekár počas kontroly vytiahne pomyselný tŕň z boku.

Viete, čo môže jeho používanie ovplyvniť?

slivka africká

Co je to pygeum africanum?

Pygeum africanum je názov pre spomínanú slivku africkú. Zvyčajne sa pridáva do výživových doplnkov vo forme kôry. (Áno, africká slivka je strom.) Vzhľadom na obmedzenú dostupnosť liekov má jej používanie v africkej ľudovej medicíne dlhú tradíciu. Odporúčala sa najmä pri problémoch s prostatou a močovými cestami.

Uniprosta

Unikátní kombinace 8 účinných látek pro zdravou prostatu a močové cesty

To mě zajímá Uniprosta

Slivka africká na prostatu

Asi najznámejším problémom, na ktorý sa africká slivka používa, je nezhubne zväčšená prostata, ktorá spôsobuje prerušované a inak problematické močenie. Súčasné informácie naznačujú, že užívanie doplnkov stravy s jeho obsahom môže znížiť frekvenciu močenia a bolesť, ktorá ho môže sprevádzať.

Treba však povedať, že to bolo pozorované len u mužov, ktorí mali mierne až stredne závažné ťažkosti. Zároveň to nie je látka, ktorá by mala silu tento problém vyliečiť.

slivka africká na prostatu

Ako pomáha močovým cestám

Na slivku africkú sa môžete spoľahnúť aj vtedy, ak máte problém s infekciou močových ciest, ktorá spôsobuje nepríjemné rezanie a pálenie. (Okrem toho mení farbu a zápach moču.) Najnovšie informácie tiež naznačujú, že pygeum africanum môže podporovať hojenie močového mechúra.

Ďalšie pozitívne účinky

Asi nie je prekvapujúce, že slivka si získala popularitu aj pri riešení iných zdravotných problémov. A niekedy aj tie naozaj vážne. Pre niektoré tvrdenia (napríklad, že africká slivka je liekom na maláriu) však neexistujú jasné dôkazy.

Používa sa pri:

účinky pygeum africanum

Niektorí jej dokonca pripisujú afrodiziakálne účinky. Vo všetkých prípadoch vám však odporúčame, aby ste najprv navštívili svojho lekára. Erektilná dysfunkcia môže byť spôsobená vysokým krvným tlakom, cukrovkou alebo inými nezistenými zdravotnými problémami. Okrem toho sa príznaky, ktoré poukazujú na problémy so zväčšenou prostatou, prekrývajú s príznakmi rakoviny a zápalu prostaty.

Ako ju prijímať?

Najlepším riešením je užívať voľne predajné doplnky stravy pre mužov. Tie kvalitné spoznáte podľa toho, že obsahujú vitamíny a bylinky. Sú preto založené na prírodnej báze a ponúkajú používateľom niekoľko zložiek súčasne. Pri problémoch s prostatou a močovými cestami dosiahnete najlepšie výsledky, ak africkú slivku skombinujete s inými látkami a bylinami.

Sú to tieto:

Je potrebné zohľadniť odporúčané dávkovanie. Ak ho nedodržíte, môžete mať krátkodobé problémy so žalúdočnými ťažkosťami a inými tráviacimi problémami.

slivka africká doplnky stravy
Uniprosta

Unikátna kombinácia 8 účinných látok pre zdravú prostatu a močové cesty

Cena od 13,30 EUR za balenie až na 2 mesiace.

TO CHCEM VYSKÚŠAŤ Uniprosta