Vŕbovka malokvetá: Prečo ju používať pri problémoch s prostatou?

Vŕbovka malokvetá je bylina, ktorá sa v poslednom čase stáva čoraz populárnejšou. Hlavne vďaka tomu, že sa jej pripisuje pozitívny vplyv na stav močových ciest a prostaty. Poďte sa presvedčiť, prečo by ste jej mali dať šancu aj vy!

V časoch, keď ešte neexistovali bežné lieky, po ktoré by ste si mohli zájsť do lekárne, boli ľudia odkázaní na znalosti bylinkárov, ktorí mali v malíčku širokú škálu vedomostí. Vedeli poradiť, ktoré bylinky podporujú dojčenie. Vedeli tiež, ktoré bylinky dokážu zmierniť kašeľ a prechladnutie. V neposlednom rade existuje aj mnoho byliniek, ktoré podporujú normálny stav močových ciest a prostaty.

Práve tejto poslednej téme sa budeme dnes venovať. Jednou z rastlín, ktorá sa na tieto problémy už dlho používa, je vŕba malolistá, ktorá sa aj dnes pridáva do prírodných doplnkov stravy pre mužov, ktorí majú problémy so zväčšenou prostatou.

čo je vŕbovka malokvetá účinky

Čo je to vŕbovka malokvetá malokvetá?

Vŕbovka malokvetá je rastlina, ktorá patrí do čeľade pŕhľavovitých. Jej výška sa zvyčajne pohybuje od 20 do 80 cm. Odtieň jej kvetov môže byť ružový až fialový a niekedy môžu byť dokonca biele. V našich podmienkach kvitne od júna do septembra. Čo sa týka biotopov, vŕbe najviac vyhovuje bezprostredná blízkosť prameňov a vodných tokov. Pomerne často sa pridáva do čajov, tinktúr a výživových doplnkov na močové cesty a prostatu.

Uniprosta

Unikátní kombinace 8 účinných látek pro zdravou prostatu a močové cesty

To mě zajímá Uniprosta

Jej najlepšie účinky

Niektorí ľudia sa nevzdávajú vŕbovej bylinky na pravidelnú starostlivosť o močové cesty. Bežne sa napríklad pridáva do urologických prípravkov, ktoré podporujú normálny stav obličiek a močových ciest.

Pripisujú sa jej aj protizápalové účinky, takže môže poskytnúť úľavu ľuďom, ktorí majú časté infekcie močových ciest (ktorých frekvenciu môže zvyšovať nezhubne zväčšená prostata.) V neposlednom rade niektorí ľudia používajú vŕbu aj na detoxikáciu organizmu.

V prípade, že by ste chceli vŕbovku malokvetú použiť na vonkajšie použitie, môže podporiť hojenie rán.

vŕbovka prostata

Ako pôsobí vŕbovka na prostatu?

Vŕbovka malokvetá sa najčastejšie spomína v súvislosti s mužským zdravím. V zrelom veku ju vyhľadávajú muži, ktorí majú problémy s nezhubne zväčšenou prostatou, ktorá spôsobuje častejšie infekcie močových ciest, slabý prúd moču, nočné močenie, časté močenie počas dňa a mnoho ďalších nepríjemností, ktoré môžu ovplyvniť kvalitu vášho života.

Vrbovka dokáže podporiť normálny stav prostaty a bojovať proti zápalom, takže v kombinácii s ďalšími látkami prírodného pôvodu môže znížiť frekvenciu návštev toalety a môže optimalizovať výskyt infekcií močových ciest.

Správne užívanie vŕbovky malokveté

Neexistuje len jedna vŕbovka a je pomerne ľahké zameniť si jej druhy navzájom. Keďže každý z nich pracuje na niečom inom, nie je vo vašom najlepšom záujme zbierať vŕbu niekde vonku.

Namiesto toho vyskúšajte dlhodobé užívanie prírodných doplnkov stravy na podporu normálneho stavu prostaty, ktoré okrem vŕbovky malokveté obsahujú aj ďalšie byliny a látky na podporu normálneho stavu močových ciest a prostaty.

V ich zložení hľadajte okrem vŕbovky aj:

vŕbovka uživanie

Tieto látky podporujú normálny stav močových ciest a prispievajú aj k normálnemu stavu prostaty.

Nezabudnite tiež, že problémy s močením môžete riešiť obmedzením alkoholu a kofeínu, ktoré majú diuretické účinky a môžu prirodzene zvýšiť frekvenciu močenia. V neposlednom rade nezabúdajte na zdravší životný štýl, ktorý možno dobre podporiť používaním byliniek na prostatu.

Uniprosta

Unikátna kombinácia 8 účinných látok pre zdravú prostatu a močové cesty

Cena od 13,30 EUR za balenie až na 2 mesiace.

TO CHCEM VYSKÚŠAŤ Uniprosta