Normálna veľkosť prostaty: Ako rozpoznať jej zväčšenie?

Prostata, známa aj ako predstojná žľaza, je súčasťou mužského reprodukčného systému, ale zasahuje aj do močových ciest. Keďže má tendenciu časom spôsobovať problémy, nižšie sa pozrieme na všetko, čo by ste mali vedieť v súvislosti s normálnym stavom prostaty.

Prostata je súčasťou mužského reprodukčného systému. Jej úlohou je produkovať sekrét, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou ejakulátu. Táto zložka obsahuje látky, ktoré zlepšujú pohyblivosť a životaschopnosť spermií (ktoré sa potom úspešne dostanú k uvoľnenému ženskému vajíčku, ktoré je pripravené na oplodnenie). Keďže však s pribúdajúcim vekom spôsobujú mužom problémy, je dobré vedieť, ako sa prejavujú a aké spôsoby možno využiť, aby sa čo najdlhšie tešili normálnemu zdraviu.

normálna veľkosť prostaty

Typické prejavy zväčšenia prostaty

Medzi najčastejšie príznaky nezhubne zväčšenej prostaty patrí neschopnosť začať močiť, potreba zatínať svaly pri močení, slabý prúd moču, prerušované močenie, časté nočné močenie, náhle nutkanie na močenie, pocit zle vyprázdneného močového mechúra po vykonaní malého moču a mnohé ďalšie.

Uniprosta

Unikátní kombinace 8 účinných látek pro zdravou prostatu a močové cesty

To mě zajímá Uniprosta
ako-udrzat-prostatu-zdravu

Ako udržať prostatu zdravú?

Dobrý stav prostaty môžete podporiť užívaním prírodných doplnkov stravy, ktoré obsahujú bylinky na podporu normálneho stavu prostaty. Patrí medzi ne saw palmetto, vŕbovka malokvetá, žihľava dvojdomá a ďalšie látky, ktoré sa nachádzajú v doplnku stravy UNIPROSTA®. Môžete tiež vyskúšať Kegelove cvičenia, tréning močového mechúra a obmedzenie nápojov obsahujúcich alkohol a kofeín.

Uniprosta

Unikátna kombinácia 8 účinných látok pre zdravú prostatu a močové cesty

Cena od 13,30 EUR za balenie až na 2 mesiace.

TO CHCEM VYSKÚŠAŤ Uniprosta