Unikátne riešenie
pre vašu prostatu

Máte problémy s močením? Hlavne sa za ne nehanbite, nie ste sám. Bola by chyba nad tým len mávnuť rukou a nezačať ich včas riešiť.
  • Výhradne prírodné cesta k zdravej prostate.
  • Unikátna kombinácia 8 účinných látok.
  • Prispieva k menej častému močeniu a normálnemu prúdu moču.
  • Rýchle výsledky s dlhodobým účinkom.
  • Pôsobí priaznivo na potenciu a celkovú vitalitu.
uniprosta - starostlivosť o prostatu
doplnok stravy
Doprava zdarma pri
2 ks, dodanie za 24h
UNIPROSTA je vždy skladom
Bezpečný, rýchly
a diskrétny nákup
8 účinných látok
s overeným účinkom

UNIPROSTA® vždycky zaberie

prostata ako zamlada

Prostata ako zamlada

Problémy s prostatou má každý štvrtý muž po štyridsiatke. UNIPROSTA® obsahuje okrem iného Saw palmetto, ktoré vám pomôže k normálnej funkcii močového ústrojenstva a prispieva k udržaniu zdravej prostaty. Naozaj sa nemusíte s týmito problémami naučiť žiť, naopak môžete mať prostatu zase ako zamlada.

Prírodné riešenie
za pár centov denne

Keď vám povieme, že vám niečo môže prispieť k zdravej prostate za 25 centov denne, skúsite to aspon? Ak chcete mať istotu, že UNIPROSTA® pomôže, je najlepšie užívať 1 kapsulu pravidelne každý deň. Denná dávka vás tak vyjde len na 25 centov.

prírodné bylinné zloženie na prostatu

Unikátna kombinácia 8 účinných látok

Spása pre vašu prostatu a časté močenie

UNIPROSTA® obsahuje unikátnu kombináciu 8 účinných látok – bylinných výťažkov a aktívnych látok. Skutočné zmeny pri užívaní pocítite hlavne vďaka výťažkom zo Saw Palmetto, Pygeum africanum a Urtica dioica. Sú to jedny z najúčinnejších látok, ktoré prispievajú k normálnej funkcii prostaty a močových ciest.

Užívajte pravidelne pre lepší účinok

Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula. Pri väčších problémoch až 2 kapsuly. Najlepšie je poriadne ju zapiť vodou počas väčšieho jedla, čo zvýši celkovú vstrebateľnosť a účinok aktívnych látok.

Ešte stále váhate?

Za cenu nižšiu než stojí fľaškové pivo v supermarkete vám UNIPROSTA® splní vaše najtajnejšie želania. Toto musíte vyskúšať na vlastnej koži a spoznať skutočnú silu prírody s overenou účinnosťou.

Chcete spoznať silu prírody?

Spätná väzba na UNIPROSTU

Čo o nás hovoria ostatní

Či nehovoríme stále len my. Prečítajte si názory našich zákazníkov.

Před pěti lety jsem prodělal cystoskopickou operaci v močovém měchýři. Potom každého půl roku kontrolu opět cystoskopem. Předepisované léky mi rozhodily tlak krve, funkce prostaty byla zhoršená, měl jsem problém s močením. Musel jsem i 2x za noc na WC. Na netu jsem našel Uniprostu. Užívám již rok. Močový měchýř, prostata i močová trubice fungují jak mají. V noci mám klid, bez nutnosti vyprázdnění. S Vaším produktem jsem naprosto spokojen.

Václav D.63 let

uzival som 1 a pol roka iný prípravok nic nezlepsi,nasiel som na nete vasaa stranka uniprosta skusim.Po 5 tab naozaj pomaly zlepseni ,konecne nemusim ist v noci na toaletu aj paleni zmizol.Naozaj funguje dobry.-)

Jaroslavneuvedené

Vyměnil jsem Uniprostu za trapné a neefektivní návštěvy urologa a vůbec toho nelituji. Když jsem vysadil tabletky na 7 dni opět jsem se stěhoval na WC a když jsem si je nasadil za 3 dni se mi ulevilo.​

Karel M.62 let

super!!!

Tomáš54 let

Funguje. Jen 2 krát za noc.​

Milan51 let

Po vyzkoušení podobných produktů mi tento účinkuje nejlépe.​

přál si zůstat v anonymitěneuvedeno

Užívám tento přípravek na základě doporučení urologa

George38 let

Zatím testuji,ale zdá se že bude dobrý

Milan31 let

Přípravek splnil očekávání.

Jerry

Děkuji za rychlé doručení.​

Jaroslav41 let

dekuji

Petr N.neuvedeno

pozoruji změnu k lepšímu

Martinneuvedeno

Zloženie

Unikátna kombinácia 8 účinných látok

saw palmetto - serenoa plazivá na prostatu

Saw palmetto (Serenoa plazivá)

Saw Palmetto extrakt sa vyrába z plodov malej palmy rastúcej v juhovýchodných oblastiach USA, najmä na Floride. Tieto plody sú bohaté na mastné kyseliny a phytosteroly. Priaznivo pôsobí na správnu funkciu prostaty, močového ústrojenstva a tiež potenciu.

Pygeum africanum (Slivka africká)

Pygeum čiže slivka africká sa v tradičnej medicíne objavuje už v dávnej Mezopotámii. Je to vždyzelená lesná drevina, ktorá môže vyrásť až do výšky 30 metrov. Hlavnou účinnou zložkou je beta-sitosterol. Prispieva k normálnej funkcii močového mechúra a dolných močových ciest, čo potvrdzuje aj zistenie odborného kanadského urologického časopisu.

Pygeum africanum - Slivka africká
Vŕbovka malokvetá

Epilobium parviflorum
(Vŕbovka malokvetá)

Či už veríte na zázraky alebo nie, vŕbovka malokvetá je tá najlepšia prírodná bylina pre mužov nad 40 rokov. Má blahodarné účinky najmä na urologický trakt a prostatu, čo bolo potvrdené aj laboratórnymi štúdiami. Spoľahlivo rieši ako časté nutkanie na močenie, tak súvisiace nepríjemnosti. Priaznivo tak pôsobí na normálnu funkciu dolných močových ciest. A to je presne to, čo potrebujeme.

Urtica dioica (Pŕhľava dvojdomá)

Žihľava dvojdomá patrí medzi naše najlepšie rastliny. Extrakt z koreňa žihľavy dvojdomej prispieva k vylučovaniu vody z organizmu. Má močopudný účinok na močové cesty, preto často býva súčasťou urologických čajov. Okrem toho, že prispieva k normálnej funkcii prostaty, podporuje tiež normálnu činnosť obličiek, cievnej sústavy a črevného traktu.

Urtica dioica - Pŕhľava dvojdomá
zinok na prostatu

Zinok

Zinok je nesmierne dôležitý pre každého z nás – v každom veku! Je to kľúčový minerál, ktorý udržuje prostatu v dobrej kondícii. Vás bude hlavne zaujímať, že pomáha udržiavať prirodzené hladiny testosterónu v krvi, čo prispieva k normálnej funkcii močovej a rozmnožovacie sústavy.

Lykopén

Lykopén patrí do skupiny karotenoidov a je najsilnejším známym antioxidantom rastlinného pôvodu. Je štatisticky preukázaný jeho priaznivý vplyv na prostatu.

Beta-sitosterol
selén na prostatu

Selén

Selén je esenciálny stopový minerál, ktorý pôsobí ako antioxidant. Selén prispieva k normálnej spermatogenézu a správnej funkcii imunitného systému.

Beta-sitosterol

Beta-sitosterol je považovaný za hlavný rastlinný sterol s celým radom benefitov. Nachádza sa v ovocí, zelenine, orechoch a semienkach. Má pozitívny vplyv na zdravie prostaty – pôsobí priaznivo pri prietoku moču a pôsobí tiež proti jej ďalšiemu zväčšovanie. Navyše nespôsobuje žiadne významné vedľajšie účinky.

Beta-sitosterol

Stavte na silu prírody

Svoje problémy s prostatou začnite riešiť radšej rýchlo, ideálne hneď dnes. Zbavíte sa konečne všetkých trápení a nepríjemných pocitov medzi každou návštevou toalety. UNIPROSTA® je dôkazom, že vám príroda dokáže pomôcť aj s takým pre niekoho "neriešiteľným" problémom. Stavte na silu prírody!